Zákazníci a Business PR


Lucia Turiničová

Head of Marketing / ANASOFT

Ďakujem za spoluprácu, odborné témy sú spracované kvalitne a v rýchlom čase. Skvelý spôsob ako zlepšiť content marketing vo firme. 

Vanda Kobulská

MARKETING & COMMUNICATION MANAGER Realpad Software

Ďakujeme Business PR za prvotriedne profesionálne služby v oblasti médií. Je to stabilný partner na ktorého sa môžeme vždy obrátiť s novou zakázkou či prosbou o odbornú radu. Odporúčam všetkým spoločnostiam či jednotlivcom, ktorí hľadajú profesionálnu mediálnu podporu. 

TJ-Legal

som spokojný


"So spoločnosťou Business PR spolupracujeme už viac rokov na menších aj väčších projektoch, pričom vždy sme boli spokojní. Oceňujeme dodržiavanie termínov, značnú samostatnosť a profesionálny prístup. Ďakujeme aj za pridané hodnoty, ktoré vďaka kooperácii určite boli vnesené do našich projektov."

Martin Cigánek/Predseda predstavenstva NFD

"Zo spolupráce je cítiť vysokú profesionalitu, rozhľad v obore a pochopenie zadávateľa.

Rýchla komunikácia, spoľahlivosť a efektívne spracovanie požiadaviek je to, čo si najviac ceníme a preto rozhodne doporučujeme."

Barbora Uhelová/Operations Manager, Skivak s.r.o.

max. spokojnosť

MIROXX s.r.o.

"Business PR je spoľahlivým partnerom aj do náročných analytických projektov. Ponúka zriedkavú kombináciu vysoko odbornej práce vo veľmi zrozumiteľnom prevedení. To všetko načas a s výraznou dávkou vlastnej kreatívy, čo robí spoluprácu otvorene príjemnou."

Tomáš Púchly/analytik (verejné financie, hospodárska politika, podnikateľské prostredie) Nadácia F. A. Hayeka


"Každému kto potrebuje zlepšiť svoj web alebo eshop vrelo odporúčam Business PR. Spolupráca bola a

stále je profesionálna a som veľmi rád, že som sa rozhodol práve pre Business PR. Hlavné výhody, ktoré vidím ako zákazník sú rýchlosť, kvalita práce, dodržanie termínov a komunikácia."

Patrik Šuster, konateľ GoldSun

"som spokojný"

ELM Group s.r.o.

"rychla komunikacia, skvely vysledok, dakujem."

IT Sharks